• Młody odkrywca

• Album fotograficzny..

Jak działa projekt "Nauka nowej generacji - poprawa jakości kształcenia ogólnego w szkołach podstawowych gminy Lubenia"

W naszej szkole powstało 12 grup zajęć przyrodniczych, 12 grup warsztatów z cyberprzestrzeni oraz 12 grup warsztatów z grafiki komputerowej.

Zajęcia przyrodnicze prowadzone są metodą eksperymentu. W trakcie zajęć wykorzystywany jest sprzęt oraz pomoce naukowe  które otrzymała pracownia fizyczno- chemiczna. Zainteresowani uczniowie  naukami przyrodniczymi mają możliwość rozwinąć pasję odkrywców, zgłębić i poszerzyć własną wiedzę na temat zachodzących zjawisk w przyrodzie, znaleźć odpowiedź na wiele ciekawych pytań ze świata nauki. Ponadto nabywają nowe umiejętności jakim jest praca w zespole, czy nawet twórcze i samodzielne myślenie podczas wykonywania eksperymentów. Zajęcia  te wspierają i aktywizują uczniów angażują nawet tych nieśmiałych, a nawet prowokują do poszukiwania i wyjaśniania przeprowadzonych doświadczeń.

Niech żyje nauka!