• Trzymaj Formę

Trzymaj formę

W dniu 18.10.2016r. kolejny raz zrealizowaliśmy projekt ,,Trzymaj Formę”  w plenerze. Tym razem wszyscy uczestnicy zabrali ze sobą sprzęt sportowy posiadający kółka: deskorolki, rolki, rowery. Na ,,placu targowym” po krótkiej rozgrzewce uczniowie prezentowali swoje umiejętności  jazdy po linii prostej, slalomach i na torze przeszkód.
          Miło spędzone popołudnie zakończone zostało pokazem ,,trików” deskorolkowych prezentowanych przez  uczniów klasy Va: Partyka Kotowicza  i Dominika Krupę.

Już po raz kolejny przystąpiliśmy do programu ,,Trzymaj Formę”, którego celem jest propagowanie zdrowego i aktywnego stylu życia.W tym roku szkolnym będziemy zwracać szczególną uwagę na aktywne spędzanie czasu wolnego na świeżym powietrzu, z dala od telewizji, komputera i konsoli.
          Zajęcia ,,Trzymaj Formę” odbywają się  2 razy w miesiącu w godzinach popołudniowych (1600 - 1800 ). Zachęcamy wszystkie dzieci oraz chętnych dorosłych do efektywnego spędzania z nami wolnego popołudnia. Kolejne spotkanie odbędzie się 18 października (wymarsz spod gminnego placu zabaw), a hasłem przewodnim zajęć będą ,,Podchody”. Koordynatorki programu: Joanna Grzebyk, Bernadeta Wilk.