• Zajęcia pozalekcyjne

Robotyka w klasie VII i VIa

Spotkania Drużyny ITI Va

- Przystąpienie do misji: Bezpieczny Internet. Na stronie -sieciaki. Pl

- Rejestracja i zasady uczestnictwa w misji

- Poznanie zasad bezpiecznego surfowania w sieci – filmiki z YouTube- Sieciaki. pl

-Jak budować i dbać o swój wizerunek w Internecie?filmiki z YouTube- Sieciaki. Pl

- Zapoznanie z zestawem do programowania- Scoti Go! Misja Scotiego rozpoczęta.

Zakładka dla uczniów

Szkolny Blog walczy o nagrody: zachęcamy wszystkich uczniów do odwiedzenia strony SKOLubenia- Szkolne Blogi weźcie udział w akcji – Akcja Blogowania. To nie jest trudne, jeśli masz coś interesującego do pokazania innym lub chcesz się pochwalić co osiągnąłeś -napisz, umieść zdjęcie swojej pracy przecież jesteś jej autorem. Podziel się opinią z innymi blogerami z całej Polski- możesz zaistnieć i mieć wiele odsłon. Bądź jednak odpowiedzialny co zamieszczasz i  czym chcesz się podzielić z innymi.  W Internecie nic nie ginie- dbaj o swój wizerunek!!