• Szkolny Piknik Rodzinny

• 13.06.2022 22:51
      • Dnia 4 czerwca, w sobotę, odbył się Rodzinny Piknik Szkolny. W tym dniu cała społeczność szkolna wraz z najbliższymi miała okazję wspólnie spędzić sporo czasu. Zarówno młodsi jak i starsi uczestnicy pikniku nie mogli narzekać na brak atrakcji. Najmłodsi mieli okazję poszaleć na dmuchańcach, pobawić się pod okiem animatorów, wziąć udział w licznych  konkursach i warsztatach. Nie  zabrakło malowania twarzy i brokatowych tatuaży. Nieco starsi z zainteresowaniem obejrzeli występy uczniów z klas 0 - VIII. Uczniowie pod opieką nauczycieli przygotowali ciekawe propozycje. Były tańce, piosenki, przedstawienia, eksperymenty. Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz psów ratowniczych, Ochotniczej Straży Pożarnej, występ grupy ZBiR. Można było obejrzeć sprzęt Inspekcji Transportu Drogowego i pokaz gry w ping –ponga. Została też zorganizowana zbiórka funduszy na rehabilitację dla Milenki Salach podopiecznej Szkolnego Wolontariatu.  Rodzice zadbali o pyszne ciasta, lody i kiełbaski. Dzięki dużemu zaangażowaniu Rady Rodziców oraz uczniów   i nauczycieli piknik zdecydowanie należy zaliczyć do udanych.
                                                                                                                  Ewa Mularz