• Wycieczka do kina klas VI i  VII
        • Wycieczka do kina klas VI i VII

• 08.12.2021 20:11
        • 7 grudnia  2021r. uczniowie z klasy VI i klasy VII wybrali się na wycieczkę do kina Helios na mikołajkowy pokaz filmu pt. „Diuna”. To ekranizacja bestsellerowej powieści Franka Herberta opowiadającej o bardzo odległej  przyszłości.

Pustynna planeta Arrakis, zwana także Diuną, jest jedynym miejscem we wszechświecie, skąd wydobywa się melanż - cenną substancję, która nie tylko przedłuża życie, ale również pozwala na podróże międzygwiezdne i zaglądanie w przyszłość. Z rozkazu imperatora Shaddama IV Diuna zostaje oddana w lenno szlachetnemu rodowi Atrydów. Na Arrakis przybywa książę Leto Atryda, lady Jessika oraz ich syn, Paul. Nikczemny ród Harkonnenów nie zamierza jednak oddać tak łatwo planety swoim wrogom. I znów dobro walczy ze złem.

Szóstoklasiści i siódmoklasiści  pełni pozytywnych wrażeń, uśmiechnięci i szczęśliwi zaliczyli ten wyjazd do naszych udanych imprez.

Beata Pasternak
                                                                                                                    Bernadeta Wilk

• ZELEKTRYZOWANI

• 21.11.2021 13:58
        • Uczniowie naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w eksperymentach fizycznych i chemicznych prowadzonych przez animatora z grupy ,,Zelektryzowani". Była to wspaniała zabawa połączona z nauką.
          Joanna Grzebyk

• WYCIECZKA KL. I i II

• 11.11.2021 20:10
        • 8. listopada uczniowie kl. I i II udali się na wspólną wycieczkę. Najpierw w kinie Helios oglądnęli film pt.: „ Jak rozmawiać z psem”. Następnie aktywnie spędzili czas w Kolorowym Świecie. Przez dwie godziny  korzystali z różnych atrakcji. Liczne tory przeszkód, labirynty, zjeżdżalnie z piłeczkami, wspinaczka, trampoliny, dmuchańce do skakania były w tym czasie tylko do ich dyspozycji. Na miejscu zjedli ciepły posiłek i nieco zmęczeni, ale bardzo zadowoleni wrócili do domu.

Ewa Mularz

• AKCJA  CHARYTATYWNA  KLASY  6  „POMÓŻ  ZWIERZĘTOM”

• 24.10.2021 19:41

Udało się zebrać środki finansowe w wysokości 975 złotych.  Jesteśmy bardzo dumni z klasy 6, która kolejny raz stała się przykładem przedsiębiorczości  i dobrego serca.

Beata Pasternak