• SKO – 5 urodziny.

• 14.10.2021 21:01
        • Szkolne Kasy Oszczędności PKO Banku Polskiego, czyli SKO to najstarszy, największy i najnowocześniejszy w Polsce program edukacji finansowej dla dzieci. W naszej szkole realizowany jest od 2016 r. W tym roku SKO obchodzi 5 urodziny. Z tej okazji w październiku, miesiącu oszczędzania, zorganizowaliśmy uroczyste spotkanie. Gościliśmy dyrektora Banku PKO BP Oddział 1 w Rzeszowie Pana Aleksandra Waśko oraz opiekunkę naszego SKO z ramienia Banku Panią Agnieszkę Nogę. Gościem specjalnym był pancernik Hatetepes – maskotka SKO. Klasa 2 przygotowała przedstawienie pt. ,,Złotówka do złotówki”, a klasa 5 część artystyczną przybliżającą działalność SKO w naszej szkole. Niespodzianką okazał się tort, który wszystkim bardzo smakował.

Elżbieta Knutel

• DZIEŃ  CHŁOPAKA W KLASIE VI

• 14.10.2021 21:02
        • 30 września 2021roku dziewczęta z kl. VI nie zapomniały o swoich klasowych kolegach i z okazji Dnia Chłopaka złożyły im życzenia oraz wręczyły upominki.

W zależności od klasy pomysły na spędzenie lekcji wychowawczej z tej okazji były różne. Dziewczyny przygotowały dla chłopców niespodzianki w postaci poczty z życzeniami, poczęstunku, konkursów i zabaw. Dzień wcześniej odbyła się dyskoteka szkolna.

Wszystkim chłopcom z okazji ich święta raz jeszcze składamy najserdeczniejsze życzenia!                                                                                                                                                                                                                  Beata Pasternak

• KALSA VII I VIIIB LUBIĄ POMAGAĆ

• 11.10.2021 21:24

Joanna Grzebyk

• KIERMASZ SŁODKOŚCI

• 24.09.2021 10:30
        • Wolontariuszki z klasy VIIIa nowy rok szkolny zaczęły bardzo intensywnie. Zorganizowały kiermasz słodkości, a wykonane przez nich pyszności  sprzedawały się znakomicie. Całej akcji towarzyszył szczytny cel – pomoc potrzebującym.

• 24.09.2021 12:11
        • Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny spotkali się z policjantem. Tematem spotkania było bezpieczeństwo
          w sieci. Pan policjant przypomniał uczniom podstawowe zasady bezpiecznego korzystania z Internetu, opowiedział o zagrożeniach czyhających w sieci oraz o tym, jak się przed nimi bronić. Mamy nadzieję, że dzięki takim spotkaniom uczniowie będą odpowiedzialnie korzystać z Internetu, co pozwoli uniknąć wielu niebezpieczeństw.